воскресенье, 25 июня 2017 г.

 #Поради_від_Радника
Чи має право замовник вносити зміни до тендерної документації в частині зміни предмета закупівлі та його очікуваної вартості?
Відповідно до ч. 2 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) замовник має право вносити зміни до тендерної документації увесь період подання пропозицій, тобто до закінчення строку подання тендерних пропозицій, проте, крім випадків, які спричинять необхідність внесення змін до річного плану закупівель (зміна предмета закупівлі, очікуваної вартості).
Це пов'язано з тим, що замовник може вносити зміни до річного плану до початку відповідної закупівлі, про що зазначено в листі МЕРТУ (№ 3302-06/29640-06 від 14.09.2016).
Якщо такі зміни потрібно внести, то доведеться відміняти процедуру закупівлі, вносити до річного плану нову закупівлю з виправленим предметом закупівлі і очікуваною вартістю закупівлі та розпочинати нову закупівлю.
Детальніше із цим листом та коментарями редакції журналу можна ознайомитись у випуску журналу № 10 (61) за жовтень 2016 року на стор. 38–41 та у випуску журналу № 4 (67) за квітень 2017 року на стор. 34–37.
#SmartTender #закупівлі #радник #поради #розумні_закупівлі

Комментариев нет:

Отправить комментарий